Facebook twitter  Sisene E-autokooli
Sisukaart > Edasijõudnule > A-kategooria e-õppe vormis
Registreerimine
joon
joon
joon
trans
Juhiload
joon
joon
trans
Koolitused
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
trans
Meelelahutus
joon
joon
joon
trans
Teenused
joon
joon
joon
trans
trans
 

 

A-kategooria e-õppe vormis

A-kategooria õpet saab lisaks klassiõppele läbida ka e-õppes. Selleks registreeruge vastavale koolitusele ja saate vajalikud juhised. Internetis registreerudes saadetakse Teie e-posti aadressile juhised kuidas toimida edasi.

 Koolitusel osalemiseks tuleb sõlmida koolitusleping, milleks on vajalik esitada:
• Isikut tõendav dokument.
• Tervisetõend, mis lubab juhtida sealhulgas ka A-kategooria sõidukit. Tervisetõendi väljastab perearst või arstlik komisjon.

Teoorialoenguid saate e-õppes kuulata Teile sobival ajal. Kümne loengutunni vältel saate hädavajalikud teadmised mootorratta käsitsemiseks ja juhtimiseks. Et loengus kuulatust on aru saadaud, siis selle kinnituseks tuleb iga loengutunni järel lahendada arvutis test, kus vähemalt 90% küsimusi tuleb vastata õigesti. Vajadusel saab testi lahendada korduvalt või isegi kuulata loengut uuesti. E-õppes on kasutada ka lisamaterjalid, mida soovi korral saab ka välja trükkida. Kuna juhtimisõiguse saamisel tuleb Maanteeameti liiklusregistris sooritada teooriaeksam, siis ei ole liigne õppides iseseisvalt meenutada liiklusreegleid. Selleks vajalikud õppematerjalid (liiklusseadus, liiklustestid jm.) on võimalik osta paberkandjal õppeklassist või raamatukauplusest.

Kui olete lisaks teooriakursusele tasunud ka õppesõidu eest, väljastatakse Teile õpingukaart (mitte varem kui õppetöö alustamise päeval). Õppesõit algab ja lõpeb sõiduõpetajaga kokku lepitud kohas, reeglina on selleks õppeplats, kus saate mugavalt riided vahetada. Sõiduõpet läbitakse A-kategooria koolitusel vähemalt 10 sõidutundi.

Kursus lõpeb teoreetiliste teadmiste ja sõiduoskuste kontrolliga. Teoreetilisi teadmisi võib tulla õppeklassi kontrollima, kui kõik loengud on kuulatud ja testid lahendatud. Kui teooria on selge, saab õpetaja hinnata ka õpilase sõiduoskust. Kui koolitus on edukalt  läbitud väljastab koolitaja A-kategooria mootorsõidukijuhi koolituskursuse  tunnistuse, mille alusel saab minna Maanteeameti liiklusregistrisse taotlema A-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigust.

Millise koolituse peaksid valima ja millise kategooria juhtimisõiguse saad, vaata SIIT

A-kategooria teooriat on võimalik läbida ka auditoorse õppe vormis: A-kategooria täiendaste tavaõppes

 

© Autosõit OÜ 2010 e-post: info [at] autosoit.ee a/a EE402200221018573861

     


 
^
Üles