Facebook twitter  Sisene E-autokooli
Sisukaart > Edasijõudnule > BE-kategooria täiendõpe > BE-kategooria e-õppe vormis
Registreerimine
joon
joon
joon
trans
Juhiload
joon
joon
trans
Koolitused
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
trans
Meelelahutus
joon
joon
joon
trans
Teenused
joon
joon
joon
trans
trans
 

BE-kategooria e-õppe vormis

BE-kategooria õpet saab lisaks klassiõppele läbida ka e-õppes. Selleks registreeruge vastavale koolitusele ja saate vajalikud juhised. Internetis registreerudes saadetakse  Teie e-posti aadressile juhised kuidas toimida edasi.

Koolitusel osalemiseks tuleb sõlmida koolitusleping, milleks on vajalik esitada:
• Isikut tõendav dokument.
• Tervisetõend, mis lubab juhtida BE-kategooria sõidukit. Tervisetõendi väljastab perearst või arstlik komisjon.

Teoorialoenguid saate e-õppes kuulata Teile sobival ajal. Kolme loengutunni vältel saate hädavajalikud teadmised BE kategooria autorongi juhtimiseks. Et loengus kuulatust on aru saadaud, siis selle kinnituseks tuleb iga loengutunni järel lahendada arvutis test, kus vähemalt 90% küsimusi tuleb vastata õigesti. Vajadusel saab testi lahendada korduvalt või isegi kuulata loengut uuesti. E-õppes on kasutada ka lisamaterjalid, mida soovi korral saab ka välja trükkida. Kuna juhtimisõiguse saamisel tuleb Maanteeameti liiklusregistris sooritada teooriaeksam, siis ei ole liigne õppides iseseisvalt meenutada liiklusreegleid. Selleks vajalikud õppematerjalid (liiklusseadus, liiklustestid jm.) on võimalik osta paberkandjal õppeklassist või raamatukauplusest.

Kui kuulatud on kõik e-õppe loengud ja lahendatud vastavate loengute testid ning tunnete, et olete valmis teoreetiliste teadmiste kontrolliks, siis tulge koolitusjuhendil märgitud ajal õppeklassi ja lahendage seal asjakohase test. Seejärel vormistate õpingukaardi õppesõidu läbimiseks (tasutud peab olema kahe sõidutunni eest) ja lepite kokku aja õppesõidu läbimiseks. Kui kahe sõidutunniga on omandatud vajalikud oskused autorongi juhtimiseks, on ühtlasi läbitud ka sõiduoskuste kontroll. Koolitaja poolt õpinguperioodiks väljastatud dokumentide alusel antakse välja (pärast nende tagastamist õppeklassi) BE-kategooria mootorsõidukijuhi koolituskursuse tunnistus.

Üldreeglina piisab õppekavas ettenähtud kahest sõidutunnist koolituse läbimiseks, kuna suures osas on koolitusele tulijatel juba olemas kogemus väiksema haagisega sõiduki juhtimises. Kui selline kogemus puudub, siis võib osutuda vajalikuks juurde osta õppesõidu lisatunde.
 

RegistreerimineAjakavaHinnad
 

© Autosõit OÜ 2010 e-post: info [at] autosoit.ee a/a EE402200221018573861

     


 
^
Üles