Eestimaa loodus on imeline igal aastaajal, aga olgem ausad nendes valgetes suveöödes on midagi maagilist 🔥💫
Jaanipäev on ideaalne hetk, et võtta ette see kauaoodatud automatk, avastada kodumaa peidetud pärleid või lihtsalt nautida vabadust neljal rattal 🏕️
Selleks, et pühadest jääksid ainult ilusad mälestused, hoiame ühte kuldset reeglit: kui võtad, ära sõida!
Kõlab moraalina, aga proovi seda lugeda mõttega. Sǒidame ja juhime kaine peaga ja me ei pea silmas ainult joovet, mis on liikluses keelatud.
Pühade ajal liigutakse tihti grupiti koos mitmete sòidukitega, mis muudab meie tavapärast liiklusharjumust. Kui eesolev sòprade seltskond teeb möödasòidu, siis midagi ei juhtu kui sina ei tee. Kui eesoleva tuttava auto ja sinu auto vahel on normaalne pikivahe ja sinna vahele satub mòni võõras sõiduk, siis usu, midagi ei juhtu.
Ja siis see kiirus, kiirus ei ole valus, kokkupõrge on! Ära unusta turvavööd nii esi- kui tagapingil ja kõrvalistuja ei pane jalgu armatuurile.
Kasuta meie ilusa Eesti teid väärikalt.
Jõuame ikka kõik turvaliselt sihtkohta ja sealt ka tagasi 🙏🏽 Ilusaid seiklusi, maagilist sõnajalaõie otsimist ja eelkõige turvalist jaaniööd! 🌱✨❤️🔥


